Regionálne pracoviská PPA

Regionálne pracoviská Okresy patriace pod RP
Regionálne pracovisko PPA, Trnava
Vajanského 22
917 01 Trnava
Bratislava I.-V., Malacky, Pezinok, Senec,Trnava, Skalica, Senica, Piešťany, Hlohovec
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Norbert Kalinai

+421905753463
Norbert.Kalinai@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Eva Vavrová

+421918612163
Eva.Vavrova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Dunajská Streda
Korzo Bélu Bartóka 789/3
929 01 Dunajská Streda
Dunajská Streda, Galanta
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Andrej Takács

+421918612238
Andrej.Takacs@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Klára Žáčková

+421918612242
Klara.Zackova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Nitra
Akademická 4, P.O. Box 6
949 10 Nitra
Nitra, Topoľčany, Zlaté Moravce, Šaľa
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Branislav Gerhát

+421915762126
Branislav.Gerhat@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Jaroslav Sollár

+421918612617
Jaroslav.Sollar@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Komárno
Senný trh 4
945 01 Komárno
Komárno
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Miroslav Adamik

+421915762080
Miroslav.Adamik@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Mihály Kocsis

+421915762081
Mihaly.Kocsis@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Levice
Dopravná 14
934 01 Levice
Levice, Krupina
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Michal Kúdela

+421918612449
Michal.Kudela@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Jozef Páleník

+421918612387
Jozef.Palenik@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Nové Zámky
Námestie SNP 3
940 01 Nové Zámky
Nové Zámky
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Karol Tököly

+421918612427
Karol.Tokoly@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Milan Volf

+421918612575
Milan.Volf@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Trenčín
Námestie Sv. Anny 7
911 50 Trenčín
Trenčín, Považská Bystrica, Bánovce nad Bebravou, Prievidza, Púchov, Partizánske, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Myjava
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Peter Michal

+421918612597
Peter.Michal@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Mária Bašová

+421918612520
Maria.Basova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Zvolen
Námestie Slovenského národného povstania 50
960 01 Zvolen
Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Detva, Žarnovica, Brezno
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Pavol Kyman

+421915762073
Pavol.Kyman@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Peter Belina

+421915762125
Peter.Belina@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Rimavská Sobota
Hostinského 4
979 01 Rimavská Sobota
Rimavská Sobota, Rožňava, Revúca
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Nataša Bíróová

+421918612586
Natasa.Biroova@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Július Balajthy

+421915762122
Julius.Balajthy@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Lučenec
Ľ. Podjavorinskej 19
984 01 Lučenec
Lučenec, Veľký Krtíš, Poltár
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Jaroslava Kurčíková

+421918612602
Jaroslava.Kurcikova@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Martin Gonda

+421918612569
Martin.Gonda@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Žilina
Bôrická cesta 103
011 58 Žilina
Žilina, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Bytča, Turčianske Teplice, Martin
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Alica Kološtová

+421918612250
Alica.Kolostova@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Miroslav Pavlech

+421918612246
Miroslav.Pavlech@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Dolný Kubín
ul. Jána Ťatliaka 2051/8
026 01 Dolný Kubín
Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Námestovo, Tvrdošín, Ružomberok
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Peter Matuška

+421918612254
Peter.Matuska@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Božena Majzelová

+421918612503
Bozena.Majzelova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Košice
Popradská 78
041 82 Košice
Košice I.-IV., Košice-okolie
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Kvetoslava Dudášová

+421918612264
Kvetoslava.Dudasova@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Magdaléna Nyulaszyová

+421918612312
Magdalena.Nyulaszyova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Michalovce
Sama Chalupku 18
071 01 Michalovce
Michalovce, Vranov nad Topľou, Snina, Humenné, Sobrance, Medzilaborce
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Michal Galan

+421918612556
Michal.Galan@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Zuzana Adamcová

+421918612546
Zuzana.Adamcova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Trebišov
Námestie Mieru 1
075 01 Trebišov
Trebišov
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Jozef Diladi

+421915762139
Jozef.Diladi@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Ľubomír Kontura

+421918612330
Lubomir.Kontura@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Prešov
Masarykova 10
080 72 Prešov
Prešov, Svidník, Stropkov, Sabinov, Bardejov
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Magdaléna Reiner

+421918612532
Magdalena.Reiner@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Jozef Stanek

+421918612273
Jozef.Stanek@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Poprad
Kežmarská 9
058 01 Poprad
Poprad, Gelnica, Levoča, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Dušan Schostok

+421918612539
Dusan.Schostok@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Zuzana Dzurendová

+421915762132
Zuzana.Dzurendova@apa.sk