Regionálne pracoviská PPA

Regionálne pracoviská Okresy patriace pod RP
Regionálne pracovisko PPA, Trnava
Vajanského 22
917 01 Trnava
Skalica, Senica, Malacky, Bratislavské okresy, Senec, Pezinok, Trnava, Hlohovec, Piešťany
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Norbert Kalinai

+421905753463
Norbert.Kalinai@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Eva Vavrová

+421918612163
Eva.Vavrova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Dunajská Streda
Korzo Bélu Bartóka 789/3
929 01 Dunajská Streda
Dunajská Streda, Galanta
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Erika Márkusová

+421908676986
erika.markusova@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Klára Žáčková

+421918612242
Klara.Zackova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Nitra
Akademická 4, P.O. Box 6
949 10 Nitra
Nitra, Šaľa, Zlaté Moravce, Topoľčany
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Branislav Gerhát

+421915762126
Branislav.Gerhat@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Jaroslav Sollár

+421918612617
Jaroslav.Sollar@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Levice
Dopravná 14
934 01 Levice
Levice, Krupina, Veľký Krtíš
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Michal Kúdela

+421918612449
Michal.Kudela@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Jozef Páleník

+421918612387
Jozef.Palenik@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Nové Zámky
SNP 3
940 01 Nové Zámky
Nové Zámky, Komárno
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Karol Tököly

+421918612427
Karol.Tokoly@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Milan Volf

+421918612575
Milan.Volf@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Trenčín
Námestie Sv. Anny 7
911 50 Trenčín
Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Prievidza, Trenčín, Ilava, Púchov, Považská Bystrica
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Peter Michal

+421918612597
Peter.Michal@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Zuzana Hrušková

+421918612516
zuzana.hruskova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Zvolen
Námestie Slovenského národného povstania 50
960 01 Zvolen
Žarnovica, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Brezno
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Anna Zemančíková

+421918612483
anna.zemancikova@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Pavol Kyman

+421915762073
Pavol.Kyman@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Rimavská Sobota
Družstevná 1
979 01 Rimavská Sobota
Lučenec, Poltár, Rimavská Sobota, Revúca, Rožňava
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Nataša Bíróová

+421918612586
Natasa.Biroova@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Július Balajthy

+421915762122
Julius.Balajthy@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Žilina
Bôrická cesta 103
011 58 Žilina
Čadca, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Turčianske Teplice
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Alica Kološtová

+421918612250
Alica.Kolostova@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Miroslav Pavlech

+421918612246
Miroslav.Pavlech@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Dolný Kubín
ul. Jána Ťatliaka 2051/8
026 01 Dolný Kubín
Námestovo, Dolný Kubín, Tvrdošín, Liptovský Mikuláš, Ružomberok
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Peter Matuška

+421918612254
Peter.Matuska@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Božena Majzelová

+421918612503
Bozena.Majzelova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Košice
Popradská 78
041 82 Košice
Spišská Nová Ves, Gelnica, Košické okresy
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Kvetoslava Dudášová

+421918612264
Kvetoslava.Dudasova@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Magdaléna Nyulaszyová

+421918612312
Magdalena.Nyulaszyova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Michalovce
Sama Chalupku 18
071 01 Michalovce
Trebišov, Michalovce, Sobrance, Snina
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Emil Čurma

+421905873684
Emil.Curma@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Zuzana Adamcová

+421918612546
zuzana.adamcova@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Prešov
Masarykova 10
080 72 Prešov
Prešov, Vranov nad Topľou, Svidník, Stropkov, Medzilaborce, Humenné
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Magdaléna Reiner

+421918612532
Magdalena.Reiner@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Jozef Stanek

+421918612273
Jozef.Stanek@apa.sk
Regionálne pracovisko PPA, Poprad
Kežmarská 9
058 01 Poprad
Poprad, Kežmarok, Levoča, Stará Ľubovňa, Sabinov, Bardejov
Kontakty RP
poverený zamestnanec RP
Dušan Schostok

+421918612539
Dusan.Schostok@apa.sk
poverený zamestnanec RP - zastupovanie
Zuzana Dzurendová

+421915762132
Zuzana.Dzurendova@apa.sk